ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna JASEŁKA W KOŚCIELE ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA W BIAŁYMSTOKU
Dziś jest 26.09.2018
JASEŁKA W KOŚCIELE ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA W BIAŁYMSTOKU

        W niedzielę 15 stycznia 2017 roku młodzież z Publicznego Gimnazjum Nr 15 wystawiła w kościele św. Kazimierza Królewicza przedstawienie jasełkowe. Młodzi aktorzy z wielkim zaangażowaniem, przedstawili historię narodzenia Jezusa. Na scenie pojawili się pasterze i aniołowie. Nie zabrakowało też groźnego Heroda, uroczej Jagny i walecznego Hetmana oraz przebiegłej diabelskiej rodziny. Do Dzieciątka, Maryi i Józefa przybyli Trzej Królowie, którzy tanecznym krokiem ścigali się z niezwykłymi pasterzami – agentami! Całość była przeplatana kolędami, tworzącymi niepowtarzalny klimat radości i refleksji. Przedstawienie wywarło duże wrażenie na licznie zgromadzonej publiczności. Występ został nagrodzony gromkimi brawami, które były uznaniem za wyjątkowo piękne i oryginalne przedstawienie jasełkowe.

Dziękujemy zespołowi uczniowskiemu z kl. III A oraz grupie wokalnej za wielkie zaangażowanie i poświęcony czas w przygotowanie Jasełek.

Dorota Zinówko, ks. Andrzej RatkiewiczOpublikowano: poniedziałek, 23, styczeń 2017 15:02
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader