ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna PIELGRZYMKA MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ DO MATKI BOŻEJ STUDZIENICZAŃSKIEJ
Dziś jest 26.09.2018
PIELGRZYMKA MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ DO MATKI BOŻEJ STUDZIENICZAŃSKIEJ

 

     W dniu 17.05. 2017r. uczniowie z naszej szkoły udali się na jednodniową pielgrzymkę do Augustowa.

   Wyjazd ten był prezentem dla uczniów, którzy wypełnili wszystkie zobowiązania  w przygotowaniu do bierzmowania. Po dotarciu do Augustowa pierwszym punktem był rejs „Szlakiem Papieskim” do Sanktuarium Matki Bożej Studzieniczańskiej. W „Kaplicy na wodzie” ks. Mateusz odprawił mszę świętą w intencji wszystkich bierzmowanych z parafii Św. Kazimierza w Białymstoku. W małych grupach młodzież dzieliła się przeżyciami związanymi z przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. Nieopodal kościoła czekało już przygotowane ognisko z kiełbaskami i słodkim deserem. Kolejną godzinę spędziliśmy w centrum Augustowa.      

    W drodze powrotnej zajechaliśmy do Kolegiaty św. Antoniego w Sokółce. W krótkiej modlitwie młodzież przedstawiała swoje intencje Panu Jezusowi obecnemu w Cząstce Ciała Pańskiego, która od 02.10.2011 została wystawiona na widok publiczny w Kaplicy Matki Bożej Różańcowej.Opublikowano: piątek, 26, maj 2017 07:18
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader