ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna ,,Integracja pod Buławą”
Dziś jest 26.09.2018
,,Integracja pod Buławą”

       W sobotę 27 maja odbyła się ósma już edycja zawodów na orientację ,,Integracja pod Buławą”. Organizatorami tej imprezy są Zespół Szkól Technicznych i Ogólnokształcących w Białymstoku oraz burmistrz Tykocina . Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3 a      

( Ola Pawlak, Julka Kotowska, Natalia Godlewska , Przemek Bielski – opiekun p. Beata Falkowska oraz Natalia Ostaszewska, Karolina Dulko, Adrian Iwaniuk, Kuba Nieścióropiekun p. Mirosław Sołomianko). Na starcie stanęło 10 czteroosobowych drużyn, które musiały zmierzyć się z przygotowanymi w formie questu zadaniami . Uczniowie musieli wykazać się szeroką wiedzą z zakresu historii regionu, geografii, biologii i turystyki.

         Miło nam poinformować, że jedna z naszych drużyn ( opiekun p. Beata Falkowska), zajęła świetne II miejsce ulegając nieznacznie ekipie gospodarzy. Druga z drużyn ( mimo, że jej opiekun to weteran tej imprezy) zajęła nieco dalsze miejsce. Spędziliśmy jednak sobotę niezwykle aktywnie, poznając uroki Tykocina zwanego ,,perłą baroku” oraz integrując się z młodzieżą z innych szkół.

                                                 Serdeczne gratulacje dla naszych reprezentantów !!!

                                                       opiekunowie :Beata Falkowska i Mirosław Sołomianko

 Opublikowano: wtorek, 30, maj 2017 08:55
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader