ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna 10.06.2018r – FESTYN PRZY PARAFII ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA
Dziś jest 16.07.2019
10.06.2018r – FESTYN PRZY PARAFII ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA

10 czerwca przy Parafii św. Kazimierza Królewicza w Białymstoku odbył się po raz czwarty Festyn Ewangelizacyjny pod hasłem „Kochaj Boga, drugiego człowieka i ojczyznę”. Był on połączony z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza szkoła była współorganizatorem tego wielkiego przedsięwzięcia. Fundusze zebrane podczas festynu zostały przeznaczone na rehabilitacje Eryka, Zosi i Rafała.

Wszystkim przybyłym osobom towarzyszyła radosna atmosfera. Występy młodych i starszych, utalentowanych artystów cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Na scenie zaprezentowała się również uczennica naszej szkoły – Gabriela Traskowska. Jej talent muzyczny został nagrodzony wielkimi brawami. Z wielką przyjemnością wysłuchaliśmy Dominiki Sykała – absolwentki naszej szkoły. Dominika swoją przepiękną interpretacją wokalną utworów zachwyciła wszystkich słuchaczy!

Stoiska kulinarne z regionalnymi potrawami zachęcały do degustacji! Wielką popularnością cieszył się bigos, ugotowany przez panie pracujące w kuchni szkolnej.

Gwiazdą wieczoru był zespół „New Day”.

                                                   ks. Andrzej Ratkiewicz , Dorota ZinówkoOpublikowano: środa, 20, czerwiec 2018 11:40
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader