ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Projekt SP 37
Dziś jest 13.12.2018
Projekt SP 37

Drodzy Rodzice,

 

Szkoła Podstawowa Nr 37 im. K. Górskiego, złożyła swój projekt, który może zostać zrealizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2014.

 

Projekt zakłada budowę kładki dla pieszych szerokości ok. 2,0 m bez możliwości poruszania się po niej ruchu kołowego, o konstrukcji nośnej drewnianej, stalowej lub żelbetowej oraz wykonaniu chodnika stanowiącego dojście do kładki na odcinku od ul. Cedrowej do kładki.

 

Celem projektu jest poprawa bezpieczeństwa uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej Nr 37 i Publicznego Gimnazjum Nr 15; ułatwienie mieszkańcom osiedla Dziesięciny bezpiecznego i łatwiejszego dostępu do sąsiadującej części miasta.

Uzasadnienie: poprawienie bezpieczeństwa uczniów i nauczycieli udających się na lekcje w-fu oraz treningi sportowe przy ul. Świętokrzyskiej; skrócony czas dojścia i powrotu na kompleks boisk; mieszkający w pobliżu miejsca wnioskowanej budowy emeryci i renciści będą mieli łatwiejszy dostęp do ogródków działkowych, co poprawi komfort życia i funkcjonowanie.

 

W związku z tym bardzo prosimy o oddanie głosu drogą elektroniczną bądź poprzez wypełnienie karty do głosowania (do pobrania w sekretariacie szkoły).

 

Głosować można na stronie Urzędu Miejskiego http://www.bialystok.pl klikającw odnośnik Budżet Obywatelski 2014. Numer naszego projektu to 140.

 

DziękujemyOpublikowano: czwartek, 10, październik 2013 06:15
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader