ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Dzień Edukacji Narodowej
Dziś jest 19.09.2018
Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 11.10.2013r. w szkole zgodnie z tradycją odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych, połączone
z obchodami Dnia Komisji Edukacji Narodowej popularnie zwanego Dniem Nauczyciela.

Tradycją stało się, że z okazji Dnia Nauczyciela przyznawane są nauczycielom różnorodne nagrody, odznaczenia. Mile nam poinformować, że z naszej szkoły nagrody otrzymali:

 

Medale i odznaczenia:

 

 

Brązowy Krzyż Zasługi:

• Jacek Pronobis

 

Medal Złoty za Długoletnią Służbę:

• Henryka Chojnowska

• Danuta Gornia

 

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę:

• Katarzyna Wądołowska - Koneczny

• Teresa Wróblewska

• Ewa Roszkowska

• Agnieszka Białowąs

 

Medal Komisji Edukacji Narodowej:

• Jerzy Czarnocki

• Eliasz Tichoniuk

• Mirosław Sołomianko

• Maria Szmidt

• Justyna Drągowska

• Helena Stefanowicz

 

2. Nagrody Prezydenta Miasta Białegostoku:

• Jerzy Czarnocki

• Urszula Kuśmierz

• Maria Szmidt

 

3. Nagrodę Dyrektora szkoły otrzymali:

• Justyna Drągowska

• Agnieszka Tarnowska - Sitniczuk

• Maria Szmidt

• Eugeniusz Iwaniuk

• Urszula Kuśmierz

• Helena Turkowicz

• Katarzyna Wądołowska - Koneczny

• Katarzyna Jabłońska

• Ewa Roszkowska

• Irena Gryc

• Edyta Grabowska

• Eliasz Tichoniuk

• Danuta Gornia

• Teresa Wróblewska

• Mariola Tarasiuk

• Andrzej Czołpiński

• Iwona Lubińska

• Beata Falkowska

• Dorota Michowska - Gorysz

 

Serdecznie gratulujemy!

 


Dzień Nauczyciela, to także doskonała okazja do wyróżnienia i uhonorowania stypendiami dyrektora szkoły uczniów, którzy w roku szkolnym 2012/2013 osiągnęli znaczące sukcesy w nauce, w sporcie biorąc udział w licznych konkursach, zawodach sportowych.

 

- Za osiągnięcia w nauce stypendia otrzymali:

1. Gabriela Ciereszko klasa IIIa

2. Sandra Okruszko klasa IIIa

3. Ewa Karolczak klasa IIId

4. Rafał Kalinowski klasa IIf

5. Krzysztof Szczęsnowicz klasa IIc

6. Carolina Surakka klasa IIIc

7. Krzysztof Maliszewski klasa IIb

8. Jakub Grygoruk klasa IIIa

9. Dominika Prokorym klasa IIId

10. Martyna Jackowiak klasa IIIa

11. Mateusz Dominik Matuszewski klasa IIIb

12. Wiktoria Wojtecka klasa IIIa

13. Paulina Ciereszko klasa IIIa

 

- Za osiągnięcia w sporcie stypendia otrzymali:

1. Martyna Adamczuk klasa IIa

2. Łukasz Czech klasa IIIa

3. Kamil Dobreńko klasa IIIf

4. Michał Jacek Sołowiej klasa IIIf

5. Jacek Stasiewicz klasa IIIf

6. Adrian Zajkowski klasa IIIb

 

Gratulujemy!



Opublikowano: poniedziałek, 21, październik 2013 09:02
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader