ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Powtórka materiału przed egzaminem gimnazjalnym
Dziś jest 26.03.2019
Powtórka materiału przed egzaminem gimnazjalnym

Drogi Gimnazjalisto!

 


Potrzebujesz szybkiej powtórki materiału z języka polskiego przed egzaminem po gimnazjum? Pragniesz szybko powtórzyć wiedzę z historii i wos-u w takim samym celu? A może chciałbyś skorzystać z darmowych korepetycji z wszystkich przedmiotów, by uzyskać bardzo dobry wynik z całej części humanistycznej egzaminu?

Zapraszamy uczniów gimnazjum do udziału w projekcie: Akademia Gimnazjalisty, który będzie prowadzony przez studentów i doktorantów Wydziału Filologicznego i Historyczno - Socjologicznego Uniwersytetu w Białymstoku
w okresie od początku października do połowy kwietnia (spotkania jeden lub dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny).


Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie Akademii Gimnazjalisty dostępnym na stronie internetowej koła naukowego Klub Humanistów (w zakładce Akademia gimnazjalisty: klub-humanistow.blogspot.com

Na wymienionej stronie znajdziesz także kartę zgłoszeniową, którą po uzupełnieniu nalezy odesłać do 28.09.2014r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 Opublikowano: poniedziałek, 15, wrzesień 2014 09:50
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader