ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014
Dziś jest 20.06.2018
Osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014

OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2013/14

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko

Klasa

Miejsce

Konkurs matematyczny Kangur

 

Rafał Kalinowski

Adrian Zajkowski

II F

III B

wyróżnienie

wyróżnienie

Wojewódzki konkurs z języka angielskiego

Bartosz Piłasiewicz

 

III C

Finalista

Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony Meditest

Żaklina Zarachowicz

Karolina Koszycka

Justyna Onopa

Carolina Surakka

Dominika Wróbel

Grzegorz Zawadzki

Sandra Okruszko

Paulina Ciereszko

Maciek Deresz

Jakub Grygoruk

Dominika Koc

Monika Owsieniuk

Piotr Suwało

Ewelina Zawadzka

III E

III C

III D

III C

III B

III D

III A

III A

III A

III A

III A

III A

III A

III A

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

I miejsce

Olimpus 2014 – sesja wiosenna

 

Dawid Gryc

Kacper Maliszewski

I C

I C

I miejsce

I miejsce

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Krzysztof Szczęsnowicz

II C

Laureat

Wojewódzki Konkurs Ekologiczny- Bioróżnorodność i formy ochrony przyrody w Polsce

Ewa Karolczak

III A

Laureat

Ogólnopolski Konkurs - Olimpus z Chemii sesja zimowa

Mateusz Sołowiej

Krzysztof Osiejewski

Grzegorz Świrydowicz

Oskar Trejgo

IA

I B

IA

IB

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Olimpiada Kosmetologiczna – Piękna w każdym wieku”

Monika Owsieniuk

 

III A

 

II miejsce

Ogólnopolski Konkurs wiedzy ekologiczne -EKOTEST

Carolina Surakka

III C

Laureat

Ogólnopolski Konkurs wiedzy chemicznej - Olimpus sesja letnia

Bartosz Tuchliński

Grzegorz Świrydowicz

Mateusz Sołowiej

Oskar Trejgo

Cezary Malicki

I B

I A

I A

I B

I A

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Ogólnopolski konkurs Wiedzy o Rosji pt.”Kremle Rosji”

Kruk Magdalena

Dubiec Jakub

Wójtowicz Piotr

I A

I A

I A

Finalista

Finalista

finalista

Wojewódzki konkurs „Архитектурные памятники России”/Zabytki architektoniczne Rosji/

 

Lik Łukasz

Połonowska Patrycja

Kloskowska Aleksandra

Kruk Magdalena

Gryc Robert Dawid

Maliszewski Kacper

I A

I A

I A

I A

I C

I C

I miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Sandra Okruszko

 

III A

Finalista

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Ewa Karolczak

Magdalena Świsłocka

III D

III D

Laureat

Laureat

„Dzielę się pięknem”

Konkurs plastyczny organizowany w ramach kampanii   profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł

Magdalena Świsłocka

 

III D

Laureat

„U nas jest najpiękniej”- Konkurs na film organizowany w ramach kampanii profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł

Paweł Kruk

III C

I miejsce

„Pomniki znane i nieznane” miejski konkurs fotograficzny

 

Emilia Sołowiej Krzysztof Borówko

Cezary Malicki

Łukasz Lik

I E

III B

I A

I A

II miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

„Walka Polaków o niepodległość „ – wojewódzki konkurs plastyczny

Klaudia Jacewicz

Paula Jacewicz

Ewelina Prymaka

I A

IA

I A

II miejsce

II miejsce

III miejsce

„Anioł oczami dziecka” – wojewódzki konkurs plastyczny

Aleksandra Drewicka

II C

II miejsce

XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki poświęcony Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu i Legionom Polskim

Paula Jacewicz

I A

wyróżnienie

VI Wojewódzki Konkurs Piosenki Angielskiej

Magdalena Świsłocka

III D

III miejsce



Opublikowano: poniedziałek, 29, wrzesień 2014 12:05
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader