ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2014/2015
Dziś jest 13.12.2018
Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2014/2015

Zajęcia pozalekcyjne - art. 42 KN

w roku szkolnym 2014/15

 

l.p.

Imię i nazwisko

Nazwa zajęć

Termin zajęć

dzień

godzina

sala

1.

Eliasz Tichoniuk

Praca z uczniem zdolnym,

Zajęcia wyrównawcze

wtorek

poniedziałek lub czwartek

15.05.-15.50

14.15-15.45

101

2.

Danuta Zabielska

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Poniedziałek

piątek

8.00 – 8.45

203

3.

Teresa Wróblewska

Zajęcia wyrównawcze dla klas I

Zajęcia wyrównawcze dla klas III

Zajęcia z uczniem zdolnym

poniedziałek

poniedziałek

wtorek (co 2 tyg.)

8.50 – 9.35 kl I

8.00 – 8.45 kl.III

15.15 – 16.45

 

204

4.

Justyna Drągowska

Praca z uczniem zdolnym - aerobik

poniedziałek

15.05 – 16.35

mała sala gim.

5.

Bogusława Tomczuk

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego kl.III

Praca z uczniem zdolnym

poniedziałek

wtorek

8.00 -8.45

14.15-15.05

 

4

6.

Danuta Gornia

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia wspierające ucznia zdolnego

czwartek

16.00-17.30

206

7.

Dorota Zinówko

Zajęcia muzyczne – zespół wokalny

środa

15.05

3

8.

Agnieszka Jacewicz

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego

Zajęcia z uczniem zdolnym

środa

15.05 – 16.35

105

9.

Katarzyna Wądołowska – Koneczny

Zajęcia z uczniem zdolnym

środa

15.00 – 16.30

2

10.

Henryka Chojnowska

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

Zajęcia z uczniem zdolnym

Czwartek

Środa

wtorek

14.10-14.55

8.50-9.35

15.00 – 15.45

5

11.

Mirosław Sołomianko

Zajęcia przygotowujące uczniów do konkursów z historii

Zajęcia wyrównawcze

środa

 

poniedziałek

15.05-15.50

 

16.00-16.45

104

12.

Edyta Grabowska

Koło strzeleckie

poniedziałek

czwartek

14.20- 16.00

strzelnica

13.

Dariusz Tichoniuk

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

Zajęcia z uczniem zdolnym

poniedziałek

14.15-15.45

109

 

14.

Irena Gryc

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia z uczniem zdolnym

poniedziałek

czwartek

15.55-16.40

15.55-16.40

 

200

15.

Ewa Roszkowska

Zajęcia rozwijające zainteresowania historyczne

Zajęcia wyrównawcze z wosu i historii

poniedziałek

 

wtorek

15.05-15.50

 

15.50-16.35

103

16.

Aneta Danilczuk

Zajęcia wyrównawcze

Praca z uczniem zdolnym

czwartek

15.15-16.00

16.00-16.45

200

110

17.

Jerzy Ciechan

Koło tenisa stołowego

czwartek

14.15 – 15.45

13

18.

Andrzej Czołpiński

Zajęcia gimnastyczno - siłowe

czwartek

15.05 – 15.50

 

 

siłownia

19.

Mariola Tarasiuk

Zajęcia wyrównawcze i z uczniem zdolnym

środa

15.15

103

20.

Katarzyna Jabłońska

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego kl.III

wtorek

14.15– 15.45

108

21.

Jerzy Czarnocki

Praca z uczniem zdolnym – zajęcia strzeleckie

środa

15.35

strzelnica

22.

Helena Stefanowicz

Koło szachowe

środa

16.00 – 17.30

świetlica

23.

Ewa Zawada – Grześnik

Zajęcia przygotowujące do egzaminu bierzmowania

środa

15.05-16.40

205

24.

Danuta Olesiuk – Łapińska

Zajęcia języka cerkiewnosłowiańskiego

poniedziałek

15.55-16.40

210

25.

Piotr Bielecki

Siatkówka dziewcząt

środa

15.00-16.30

mała sala gim.

26.

Wojciech Panasewicz

Koło fizyczne – Ryzyk fizyk

Zajęcia wyrównawcze z fizyki

Czwartek

piątek

 

 

15.55 – 16.40

14.15-15.00

208

27.

Eliza Chodorowska

       

28.

Teresa Skrodzka

Zajęcia wyrównawcze z geografii

poniedziałek

15.30-16.15

101

29.

Urszula Kuśmierz

Zajęcia biblioteczne

czwartek

14.10 – 16.10

czytelnia

30.

Helena Turkowicz

Zajęcia biblioteczne

czwartek

14.10 – 16.10

czytelnia

31.

Agnieszka Białowąs

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia z uczniem zdolnym

poniedziałek

14.30 – 15.15

15.15-16.00

202

32.

Maria Szmidt

Pomoc psychologiczno – terapeutyczne – zajęcia indywidualne

Zajęcia rozwijające zainteresowania zawodowe ucznia

poniedziałek

 

środa

16.00 – 18.00

 

15.00-17.00

22

33.

Eugeniusz Hałaburda

Koszykówka dziewcząt

wtorek

14.20

sala gim.

34.

Agnieszka Tarnowska - Sitniczuk

Konsultacje psychologiczno - pedagogiczne

Poniedziałek

piątek

14.00-15.00

13.00-14.00

 

35.

Dariusz Sawicki

Koszykówka dziewcząt

środa

18.20-19.50

sala gim.

36.

Eugeniusz Iwaniuk

Siatkówka dziewcząt i chłopców

Wtorek

czwartek

16.30-18.00

sala gim.

37.

Ks. Andrzej Ratkiewicz

Jaki jest Bóg?

piątek

14.15 – 15.05

205

38.

Wojciech Kaczorowski

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia z uczniem zdolnym

Poniedziałek

piątek

16.00 – 16.45

15.15-16.00

110

39.

Anna Targońska

Zajęcia wyrównawcze z j. rosyjskiego

Zajęcia z uczniem zdolnym

Środa

wtorek

14.15-15.00

14.15-15.00

106

40.

Anna Baranowska

Zajęcia wyrównawcze z historii

Zajęcia z uczniem zdolnym

poniedziałek

15.10-16.50

103

41.

Aneta Oksieńciuk

Zajęcia z uczniem zdolnym

Środa

poniedziałek (co 2 tyg.)

14.20-15.05/15.55

16.00-16.50

107

42.

Iwona Czarnomysy

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

Zajęcia z uczniem zdolnym

środa

14.15-15.50

105

43.

Agnieszka Krokos

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

Zajęcia z uczniem zdolnym

wtorek

15.05 – 15.55

5

44.

Marzena Rychter

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego

Zajęcia z uczniem zdolnym

poniedziałek

8.00-9.05

105

45.

Wiesława Kamińska

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

Czwartek

piątek

7.30-8.00

14.30

208

SP 37 s.310

46.

Mirosław Leszczyński

Informatyka dla wtajemniczonych „Edycja witryn sieci Web”

czwartek

15.05 – 16.05

211

47.

Anna Dzięgielewska

Koło języka polskiego

czwartek

8.00 – 8.45

SP 37 s.307

48.

Joanna Szeszko

Siatkówka dziewcząt i chłopców

wtorek

czwartek

16.30-18.00

sala gimn.

49.

Marek Kubiak

Koszykówka dziewcząt

czwartek

15.50-16.20

sala gimn.

50.

Dariusz Ostaszewski

Piłka nożna chłopców

poniedziałek

15.30

 

51.

Piotr Szydłowski

Piłka nożna chłopców

środa

16.00

 

52.

Andrzej Waszkiewicz

Piłka nożna chłopców

     

53.

Dariusz Zalewski

Siatkówka chłopców

     

54.

Andriej Sinielnikow

Koszykówka chłopców

piątek

18.30-20.00

sala gimn.

55.

Kamil Zakrzewski

Koszykówka chłopców

     

56.

Wojciech Sokół

Siłownia

poniedziałek

15.30 – 16.30

siłownia

           
             


Opublikowano: poniedziałek, 13, październik 2014 13:13
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader