ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Próbna ewakuacja PG 15
Dziś jest 13.12.2018
Próbna ewakuacja PG 15

  Dnia 18.11.2014r. w naszej szkole odbyła się próbna ewakuacja. Głównym celem przeprowadzonych ćwiczeń było zapoznanie uczniów i pracowników szkoły z praktycznym zastosowaniem procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia dla życia i zdrowia. Dokładnie o godzinie 9.00 po usłyszeniu sygnału alarmowego nauczyciele wraz z uczniami zachowując wytyczne zawarte w dokumencie szkolnym „Procedura ewakuacji” przedostali się drogami ewakuacyjnymi do punktu zbiórki, którym jest boisko szkolne. Na boisku nauczyciele złożyli meldunek prowadzącemu ewakuację. gdzie okazało się, że wszyscy bezpiecznie opuścili szkołę i halę.

   W akcji brali udział: Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie, pracownicy administracji i obsługi, pielęgniarka szkolna oraz rodzice, którzy przebywali na terenie szkolny. Po przeprowadzonej kontroli budynku informacja o stanie ewakuacji przekazana została Dyrektorowi szkoły, który odwołał alarm i uczniowie wrócili na lekcje. Próbna ewakuacja została zgłoszona do Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku. Ewakuacja przebiegała sprawnie i bez paniki.Opublikowano: wtorek, 25, listopad 2014 12:14
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader