ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Podsumowanie Szalonej Zabawy Sprawnościowej
Dziś jest 15.12.2018
Podsumowanie Szalonej Zabawy Sprawnościowej

PODSUMOWANIE SZALONEJ ZABAWY SPRAWNOŚCIOWEJ

 

Dnia 16 grudnia 2014r. w naszym gimnazjum przeprowadzona została Szalona Zabawa Sprawnościowa. Ośmioosobowe ekipy klas I, II i III miały okazję zaprezentować swą sprawność podczas szeregu zaplanowanych wcześniej konkurencji. Nie obyło się też bez elementu rywalizacji. Wśród najmłodszych najlepiej spisały się klasy IA i IB uzyskując taką samą ilość punktów. Na kolejnych miejscach uplasowały się klasy IE, IC i ID. W klasach drugich kolejność przedstawia się następująco: I miejsce – IIA; II miejsce – IIB; III miejsce – IIE i kolejno IIC, oraz IID. Klasy IIIE i IIIB zajęły pierwsze miejsce, a klasy IIIA i IIID miejsce II w swej kategorii zdobywając taką samą ilość punktów. Po ukończeniu młodzież otrzymała drobne nagrody.

Impreza zorganizowana przez nauczycieli wychowania fizycznego i świetlicy pod patronatem dyrektora szkoły była okazją do świetnej zabawy i zaprezentowania swojej sprawności. Była też kolejnym cennym doświadczeniem w aktywizowaniu uczniów do aktywności ruchowej.

Następna impreza już niedługo – ZAPRASZAMY!!!Opublikowano: czwartek, 18, grudzień 2014 11:49
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader