ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Dzień Kobiet na strzelnicy – nietypowo na sportowo.
Dziś jest 15.12.2018
Dzień Kobiet na strzelnicy – nietypowo na sportowo.

Klub Żołnierzy Rezerwy „Podlasie” Białystok oraz Publiczne Gimnazjum Nr 15 im. Wiesława Kazaneckiego przygotowały z okazji 8 marca imprezę niespodziankę. Na strzelnicy pneumatycznej PG 15 zorganizowane zostały zawody „Wielki Turniej Strzelecki Naszych Pań”. Była to świetna okazja do wręczenia Paniom tradycyjnego kwiatka, a trzem najlepszym zawodniczkom talonów zakupowych do jubilera oraz karnetów do salonu piękności. Swoim Kobietom dzielnie sekundowali panowie, dopingując w walce o jak najlepsze rezultaty. Uczestniczki zawodów (były wśród nich absolwentki szkoły) bardzo sobie chwaliły gościnność gimnazjum i deklarowało chęć rewanżu na następnych takich zawodach. Ze strony KŻR „Podlasie” odpowiedzialni za organizację byli: Łukasz Drożniak, Cezary Drzymulski, Andrzej Truszkowski,. Ze strony PG 15 – Jerzy Czarnocki, Edyta Grabowska. Sędziowali Antoni Świetlicki i Andrzej Czołpiński.

Organizatorzy zadbali o dzieci i młodzież towarzyszącą swoim mamom. Jako impreza towarzysząca odbyła się w szkole „MISJA ROBOTYKA” w czasie której studenci prowadzili zajęcia z konstruowania i programowania robotów budowanych na bazie klocków LEGO. Uczestnicy zajęć z wypiekami na twarzach z wielkim zaangażowaniem rozwiązywali inżynierskie problemy z konstrukcją i programowaniem „maszyn”.

Po zakończeniu zawodów na uczestników czekała kolejna niespodzianka którą była możliwość przejażdżki na motocyklu HARLEY kierowanego przez jednego ze sponsorów imprezy.

Wyniki:

I miejsce - Małgorzata Urban – absolwentka gimnazjum i czołowa zawodniczka zespołu koszykarek UKS GIMBASKET, obecnie studentka WAT – u.

II miejsce – Urszula Witkowska – KZR „Podlasie”

III miejsce – Irena Gryc - PG 15

IV miejsce – Marta Miluska - PG 15

V miejsce – Agnieszka Tarnowska-Sitniczuk - PG 15

VI miejsce – Agnieszka Krokos – PG 15Opublikowano: środa, 18, marzec 2015 10:10
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader