ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Zawody strzeleckie „Wesoły Króliczek”.
Dziś jest 13.12.2018
Zawody strzeleckie „Wesoły Króliczek”.

Przed Wielkanocą od trzech lat działacze  LOK organizują    zawody strzeleckie dla dzieci i młodzieży o nazwie „Wesoły Króliczek”. W tym roku zorganizowane zostały przez Klub Żołnierzy Rezerwy „Podlasie” oraz Publiczne Gimnazjum Nr 15 im. Wiesława Kazaneckiego, na strzelnicy pneumatycznej gimnazjum.

Rozpiętość wieku zawodników to od 6 do 15 lat. Najmłodszym uczestnikom asystowali rodzice dzieląc wielkie sportowe emocje ze swoimi zawodnikami. Widać to na zdjęciach w galerii.

W trakcie zawodów odbyły się także imprezy towarzyszące. „Psotnik” pokazał jak rozrabiać bezpiecznie, „Twist” zaprezentował się w tańcu, firma „Hary” serwowała bezpłatnie pyszną lemoniadę. Do skrzynki pocztowej można było wrzucić kartkę z życzeniami świątecznymi, które Poczta Polska bezpłatnie doręczy adresatom. Patrol policji przeprowadził zajęcia i pogadankę na temat bezpiecznego poruszania się po drogach. Panie ze Studia Relaksu i Urody bezpłatnie przeprowadzały zabiegi upiększające a na koniec rozlosowały karnety na bezpłatne zabiegi.

Na zakończenie zawodów wszyscy uczestnicy dostali upominki od sponsorów, a najlepsi oprócz statuetek i dyplomów otrzymali wejściówki do OPERY, TEATRU LALEK, KINA, PARKU LINOWEGO, na mecz JAGIELLONI (rozlosowano karty z autografami zawodników, w tym absolwenta naszego gimnazjum – obecnie bramkarza Bartka Dragowskiego).Opublikowano: wtorek, 31, marzec 2015 19:38
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader