ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna VI Edycja zawodów na Orientację ,,Integracja pod Buławą”
Dziś jest 18.12.2018
VI Edycja zawodów na Orientację ,,Integracja pod Buławą”

 

     W majową sobotę (23.05) odbyła się w Tykocinie szósta już edycja ,,Integracji pod buławą”. Organizatorem jak zwykle był Zespól Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Białymstoku, zaś gospodarzem zawodów Zespół Szkół w Tykocinie. Wśród 11 czteroosobowych zespołów była też żeńska drużyna z klasy 3A ( Ula Motybel, Asia Jaworowska, Michasia Ambrożewicz, Magda Kozioł oraz opiekun pan Mirek Sołomianko).

   Zgodnie z regulaminem zawodnicy mieli poznawać Tykocin tzw. questem. Zespoły na starcie otrzymały wierszowaną łamigłówkę opisującą charakterystyczne punkty Tykocina, do których musieli dotrzeć, aby potwierdzić tam swoją obecność i odpowiedzieć na szereg pytań.

   Po około 3 godzinach marszu po urokliwym miasteczku drużyny dotarły do mety, gdzie czekało ognisko z kiełbaskami i napojami. W czasie kiedy jury ustalało wyniki odbywały się gry i zabawy (największą popularnością cieszył się jak zwykle ,,rzut jajem na odległość”).

   Nasze dziewczęta wykazały się dużą wiedzą oraz sprytem i zostawiły w pokonanym polu wszystkie zespoły – zwyciężając jednym punktem faworyzowaną drużynę gospodarzy.

   Z rąk Dyrektora ZSOiT pana Mariusza Pęzy otrzymaliśmy złote medale, drobne upominki oraz cenną nagrodę dla szkoły- urządzenie wielofunkcyjne (drukarka, skaner) firmy Ricoh.

   W dotychczasowych edycjach zawodów nasze gimnazjum nie miało sobie równych – zwyciężając cztery razy i wzbogacając szkołę o sprzęt elektroniczny.

                                    
Gratulacje dla dziewcząt i weterana imprezy Pana Sołomianko !!!Opublikowano: czwartek, 25, czerwiec 2015 20:53
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader