ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Halloween w szkole
Dziś jest 15.12.2018
Halloween w szkole

Halloween - święto, które przybyło do nas z Ameryki cieszy się coraz większą popularnością. W naszej szkole uczniowie również obchodzili ten dzień. Już od wtorku krążyły czarownice, duchy i wampiry a wydrążone przez uczniów z niesamowitą pomysłowością dynie zdobiły naszą szkołę. Wtorkowy wieczór zakończyliśmy oglądaniem straaasznych filmów. Natomiast w piątek odbyły się różne konkursy i zabawy. Jedna z zabaw „ Bobbing for apple” (łowienie ustami jabłka pływającego w misce z wodą) jak zawsze sprawiła wiele radości i śmiechu. Z wielkim zaangażowaniem uczniowie przystępowali do konkurencji z miotłą, gdzie należało jak najszybciej przetoczyć piłkę lub jak najszybciej przebyć trasę. Na każdej przerwie słychać było: „cukierek albo psikus”.

Ten bardzo nietypowy i pełen wrażeń tydzień, który ubarwił nam szkolną codzienność, został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i nauczycieli języka angielskiego.Opublikowano: poniedziałek, 09, listopad 2015 17:48
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader