ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Nabór do klas I sportowych zakończony
Dziś jest 15.12.2018
Nabór do klas I sportowych zakończony

                                  Wyniki naboru do klas sportowych na rok szkolny 2013/2014

- klasa sportowa o profilu piłka siatkowa dziewcząt

1 . CHYLIŃSKA OLIWIA
2 DUBICKA JUSTYNA
3 DUBOWSKA JULITA
4 IGNATOWICZ MARTYNA
5 KADŁUBOWSKA MARTA
6 MALECKA KAMILA
7 MATYSEWICZ Aleksandra
8 Okurowska Karolina
9 OSIEJEWSKA ANNA
10 PISARSKA WERONIKA
11 RADZAJEWSKA Julia
12 SZPACZKO GABRIELA
13 TARASIEWICZ AGATA
14 WICIK KAMILA
15 WOŹNIEWSKA ANNA
16 ZALEWSKA DOMINIKA
17 ZIENIEWICZ Julia
18 ZIENKIEWICZ PATRYCJA

- klasa sportowa o profilu piłka siatkowa chłopców

1 BARTOSZEWICZ DANIEL
2 DEMBOWSKI JAKUB
3 FILEWICZ RAFAŁ
4 Giembicki Emir
5 MALINOWSKI PAWEŁ
6 MIELECH JAKUB
7 Myk Krystian
8 NYSZTAL PATRYK
9 OSIEJEWSKI KRZYSZTOF
10 OSTROWIECKI PATRYK
11 PAĆKOWSKI SEBASTIAN
12 TOKAJUK KAJETAN
13 TREJGO OSKAR
14 TUCHLIŃSKI BARTOSZ

- klasa sportowa o profilu piłka koszykowa dziewcząt

1 Cimoch Karolina
2 GORBACEWICZ JULIA
3 GuziejkoKlaudia
4 Jacewicz Klaudia
5 Jacewicz Paula
6 KLOSKOWSKA ALEKSANDRA
7 KOZAK ALEKSANDRA
8 Kruk Kinga
9 Kruk Magdalena
10 Michalczuk Julia
11 OSTROWSKA KAROLINA
12 Połonowska Patrycja
13 Prymaka Ewelina
14 Roszkowska Wiktoria
15 Śliwka Marta
16 Tołczyżewska Angelika

- klasa sportowa o profilu piłka koszykowa chłopców

 1 BUCZYŃSKI SZYMON
2 BUSZKO PAWEŁ
3 DUBIEC JAKUB
4 GROMOTOWICZ ŁUKASZ
5 LIK ŁUKASZ
6 MALICKI CEZARY
7 PANKIEWICZ KAMIL
8 RZEPNICKI DANIEL
9 Sęk Kacper
10 SIDOROWICZ MACIEJ
11 SINIELNIKOW ŁUKASZ
12 Sokólski Jarosław
13 SOŁOWIEJ MATEUSZ
14 Świrydowicz Grzegorz
15 WĘGRZYNOWSKI DAWID
16 WÓJTOWICZ PIOTR
17 ZDANOWICZ PATRYK

- klasa o profilu piłka nożna chłopców

1 BIAŁOUS PATRYK
2 CHOJNOWSKI JAKUB
3 DRĄGOWSKI JAKUB
4 DURSZEWICZ MATEUSZ
5 FIEDOROWICZ MARCIN
6 GERMAN MACIEJ
7 JAKIMIUK JAKUB
8 JÓZWOWICZ ADAM
9 KARPOWICZ JAKUB
10 KORECKI MACIEJ
11 KOTOWICZ DAWID
12 KOZIOŁ PATRYK
13 KURZĄTKOWSKI JAKUB
14  
15 MACIEJEWSKI HUBERT
16 OLECHNO KAROL
17 PREKOWSKI MARCIN
18 PILIPIUK ŁUKASZ
19 SADOWSKI WOJCIECH
20 SOKOŁOWSKI KACPER
21 TOMCZYK MAREK
22 WITKOWSKI HUBERT
23 WOŹNIAK DAWID
24 WRÓBEL SEBASTIAN
25 ZAWADZKI SZYMON


Opublikowano: czwartek, 11, kwiecień 2013 12:04
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader