ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna VII Edycja Zawodów na Orientację ,,Integracja pod Buławą”- Tykocin 2016
Dziś jest 24.09.2018
VII Edycja Zawodów na Orientację ,,Integracja pod Buławą”- Tykocin 2016

         W majową sobotę(21.05)odbyła się w Tykocinie siódma już edycja ,,Integracji pod Buławą”. Organizatorem jak zwykle był Zespól Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Białymstoku, zaś gospodarzem zawodów Zespół Szkół w Tykocinie.                              

     Wśród 16 czteroosobowych zespołów była także liczna reprezentacja PG 15 :

I - Kacper Maliszewski, Krzysztof Osiejewski, Paweł Szczęsny, Grzegorz Świrydowicz – opiekun- wicedyrektor Beata Falkowska.

   II – Kinga Kruk, Mateusz Sołowiej, Łukasz Gromotowicz, Patryk Zawadzki – opiekun Andrzej Czołpiński.

III – Karolina Dulko, Julia Kotowska , Natalia ostaszewska i Michał Ajdyna – opiekun Mirosław Sołomianko.

         Uczestnicy otrzymali zaszyfrowane informacje o charakterystycznych punktach Tykocina, do których musieli dotrzeć, aby potwierdzić tam swoją obecność i odpowiedzieć na szereg pytań lub wykonać określone zadania. Po ponad 2 godzinach marszu po urokliwym miasteczku drużyny dotarły do mety, gdzie czekało ognisko z kiełbaskami i napojami. W czasie kiedy jury ustalało wyniki odbywały się gry i zabawy (największą popularnością cieszył się jak zwykle ,,rzut jajem na odległość”)

     Nasi uczniowie - tradycyjnie już wykazali się dużą wiedzą i sprytem w rywalizacji ze swoimi rówieśnikami zajmując wysokie lokaty. Świetne - II miejsce zajęła drużyna , której opiekunem był pan Mirosław Sołomianko ( weteran imprezy) – ulegając o 0,5 pkt(!!!)faworyzowanej drużynie z Tykocina. Bardzo dobre - 6 miejsce ex-aequo zajęły solidarnie dwie pozostałe nasze drużyny. Z rąk Dyrektora ZSOiT pana Mariusza Pęzy otrzymaliśmy srebrne medale, drobne upominki ,dyplomy i podziękowania. W dotychczasowych edycjach zawodów nasze gimnazjum nie miało sobie równych – zwyciężając cztery razy oraz zawsze ,,meldującsię na podium .

                                                                               opracował – Mirosław Sołomianko

                                                                              zdjęcia –     Andrzej CzołpińskiOpublikowano: sobota, 04, czerwiec 2016 19:52
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader