ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH ACE
Dziś jest 26.09.2018
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH ACE

Fani języka angielskiego z naszego gimnazjum mieli okazję wziąć udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ENGLISH ACE, który odbył  się 9 marca 2016 r w naszym gimnazjum.

Konkurs stanowi jeden z instrumentów motywujących uczniów do rozwijania sprawności językowych oraz podejmowania intelektualnych wyzwań. Pozwala również diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów jak również odkrywać ich uzdolnienia i talenty językowe.

W naszej szkole w konkursie wzięło udział 12 gimnazjalistów. Oto wyniki:

1. Jakub Gisztarowicz- uczeń klasy I A zajął I miejsce w województwiepodlaskim.Otrzymał dyplom laureata oraz pendrive’a.  Zdobył 75,96 % punktów możliwych do uzyskania.

2. Grzegorz Świrydowicz uczeń klasy III A otrzymał dyplom uznania za zdobycie najlepszego wyniku w szkole. Zajął 4 miejsce w województwie podlaskim.

3. Paweł Ocytko- uczeń klasy I C otrzymał dyplom uznania za zdobycie najlepszego wyniku w szkole. Zajął 5 miejsce w województwie podlaskim.

4. Urszula Sytnik – uczennica klasy III C otrzymała dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w szkole. Zajęła 5 miejsce w województwie podlaskim.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie!

Iwona CzarnomysyOpublikowano: piątek, 10, czerwiec 2016 06:54
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader