ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Festiwal Ewangelizacyjny
Dziś jest 24.09.2018
Festiwal Ewangelizacyjny

  12 czerwca przy Parafii św. Kazimierza Królewicza w Białymstoku odbył się Festiwal Ewangelizacyjny. Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza szkoła była współorganizatorem tego wielkiego przedsięwzięcia. Fundusze zebrane podczas festynu zostały przeznaczone na rehabilitacje Bartka Mocarskiego i Michała Hapunowicza.

     Radosna atmosfera towarzyszyła wszystkim przybyłym osobom, które mogły znaleźć coś dla siebie! Występy młodych i starszych utalentowanych artystów cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Na scenie zaprezentowała się również uczennica naszej szkoły – Dominika Sykała. Jej talent muzyczny został nagrodzony wielkimi brawami zgromadzonej publiczności! Stoiska kulinarne z regionalnymi potrawami zachęcały do degustacji! Gwiazdą wieczoru byli „Siewcy Lednicy”. Ich muzyka porwała do tańca wszystkich zgromadzonych na placu! To był wyjątkowo piękny i rodzinny dzień!Opublikowano: czwartek, 16, czerwiec 2016 08:48
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader