ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Podsumowanie projektu Talenty XXI wieku – III edycja
Dziś jest 18.09.2018
Podsumowanie projektu Talenty XXI wieku – III edycja

Dnia 17.10.2016 r. w Białostockiem Parku Naukowo-Technologicznym odbyło się seminarium podsumowujące projekt „Białostockie Talenty XXI wieku – III edycja”, w którym wzięło udział 8 uczniów naszego gimnazjum spośród 20, którzy brali udział w tym projekcie. Kilku uczniów zostało już absolwentami naszego gimnazjum Na seminarium byli obecni:

Radziszewski Rafał, kl. II A

Kiewlicz Martyna, kl. II D

Ajdyna Michał, kl. III A

Iwaniuk Adrian, kl. III A

Ostaszewska Natalia, kl. III A

Rapucha Magda, III A

Bednarek Patrycja, kl. III D

Klimowska Zuzanna, kl. III D

W ramach tego projektu uczniowie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych ukierunkowanych na rozwijanie umiejętności poznawczych w obszarze nauk matematyczno-przyrodniczych oraz technicznych i informatycznych na białostockich uczelniach. W trakcie seminarium prezydent Białegostoku Pan Tadeusz Truskolaski wręczył uczniom certyfikaty i pamiątkowe medale potwierdzające ich udział w projekcie. Podziękowania otrzymali nauczyciele i koordynatorzy, a także uczelnie i instytucje wspierające realizację projektu. Szkolnym koordynatorem ds. projektu „Białostockie Talenty XXI wieku” w PG15 była Pani psycholog Maria Szmidt.

W czasie seminarium rozmawiano m.in. o rozwoju osób utalentowanych oraz zaprezentowano wyniki badań zdolności i uzdolnień uczniów białostockich gimnazjów, a także uczniowie uczestniczyli w warsztatach „Ja i mój talent”.Opublikowano: czwartek, 27, październik 2016 05:44
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader