ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Dziś jest 24.06.2018
Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne - art. 42 KN

w roku szkolnym 2015/16

Lp. Nazwisko i imię Nazwa zajęć dzień godzina sala  
1 Baranowska Anna

Konsultacje z historii i koss-u.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

poniedziałek 15.55- 17.25 103  
2 Białowąs Agnieszka

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki.

Konsultacje z matematyki

Poniedziałek

piatek

15.15 – 16.30

15.00 – 15.45

202  
3 Bielecki Piotr Zajęcia z siatkówki dla ucznia zdolnego środa 15.30- - 17.00 Mała sala gim.  
4 Czarnocki Jerzy Zajęcia strzeleckie wtorek 15.10 – 16.45 strzelnica  
5 Czarnomysy Iwona Konsultacje z języka angielskiego wtorek 14.15 -15.50 110  
6 Chojnowska Henryka Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka   polskiego

poniedziałek

czwartek

8.00 – 8.45

15.00 – 15.45

5  
7 Chodorowska Eliza Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki czwartek 8.00 204  
8 Czołpiński Andrzej Lekkoatletyka środa 16.40    
9 Drągowska Justyna Aerobik poniedziałek 15.05 – 16.40 Mała sala  
10 Danilczuk Aneta Konsultacje z biologii i chemii

poniedziałek

środa

15.05 – 15.50

14.15 – 15.00

200

111

 
11 Dzięgielewska Anna Koło z języka polskiego środa 8.00 – 8.45 307 Sp 37  
12 Gryc Irena Konsultacje z biologii i chemii

poniedziałek

środa

15.05 – 15.50

15.05 – 15.50

200  
13 Grabowska Edyta Zajęcia strzeleckie

wtorek

środa

14.10 – 15.00

15.00 – 16.30

strzelnica  
14 Iwaniuk Eugeniusz          
15 Jabłońska Katarzyna Konsultacje z języka angielskiego

poniedziałek

piątek

14.15 - 15.00

15.05 – 15.50

108  
16 Jacewicz Agnieszka Konsultacje z języka niemieckiego piątek 14.20 – 15.50 105  
17 Kornieluk Barbara Konsultacje z języka niemieckiego czwartek 14.10 – 14.55 108  
18 Kamińska Wiesława

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

Konsultacje z matematyki i fizyki

poniedziałek czwartek

15.55– 16.40

8.00 – 8.45

203

208

 
19 Kamińska Halina Zajęcia w siłowni poniedziałek 15.05 – 16.35 siłownia  
20 Kaczorowski Wojciech Konsultacje z chemii

poniedziałek

środa

15.55 – 16.40

15.55 – 16.40

110  
21 Kawałko Jolanta „Bliżej Pana” – zajęcia pogłębiające naukę Kościoła piątek 15.05 – 16.05 110
22 Kiercul – Wysocka Dorota

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

Konsultacje z matematyki

piątek

środa

14.15 – 15.00

15.10 – 15.55

204

23 Krokos Agnieszka Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. polskiego środa 15.05 – 16.25 5  
24 Kubiak Marek Zajęcia z koszykówki środa 18.20 Sala. Gim.  
25 Kulhawik Mariusz Zajęcia piłki nożnej   17.00 – 18.00 Boisko MOSP  
26 Kuśmierz Urszula Zajęcia biblioteczne środa 14.10 – 15.40 czytelnia  
27 Leszczyński Mirosław Informatyka dla wtajemniczonych „witryny sieci Web” czwartek 13.30 – 14.15 211  
28

Lubińska Iwona

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

Konsultacje z języka polskiego

czwartek

piątek

15.05

15.05

4  
29 Michowska Dorota Zajęcia rekreacyjne wtorek 16.00 – 17.30 świetlica  
30 Olesiuk-Łapińska Danuta Zajęcia z języka cerkiewnosłowiańskiego wtorek 15.00 – 15.45 210  
31 Okułowicz –Waś Eliza Konsultacje z języka angielskiego

poniedziałek

9.45 – 10.30

17.00 – 17.45

104

108

 
32 Ostaszewski Dariusz          
33 Ratkiewicz Andrzej Nasi święci. Dlaczego warto dążyć do świętości? wtorek 15.05 – 15.50 205  
34 Panasewicz Wojciech Konsultacje z fizyki środa 14.15 – 15.30 208  
35 Tarnowska-Sitniczuk Agnieszka Konsultacje indywidualne pedagoga szkolnego

wtorek

czwartek

15.00 – 16.00

15.30 – 16.30

   
36 Sinielnikow Andriej          
37

Szmidt Maria

Pomoc psychologiczno – terapeutyczna uczniowi mającemu różnego typu trudności.

Zajęcia rozwijające zainteresowania z doradztwa zawodowego

poniedziałek

środa

16.00 – 18.00

16.00 – 18.00

22  
38 Skrodzka Teresa Konsultacje z geografii poniedziałek 16.00 – 16.45 101  
39 Sołomianko Mirosław Konsultacje z historii i koss - u

poniedziałek

czwartek

15.55 – 16.40

15.55 – 16.40

104  
40 Sawicki Dariusz Zajęcia z koszykówki

Wtorek

środa

18.20

16.30

sala gim.  
41 Sawicka Elżbieta

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

Konsultacje z języka polskiego

czwartek 16.45 – 18.15 3  
42 Stefanowicz Helena Koło szachowe środa 11.30 – 13.00 świetlica  
43 Szeszko Joanna Zajęcia sportowe z piłki siatkowej   11.30 – 13.00 sala gim.  
44 Tarasik Zofia Konsultacje z matematyki        
45 Tarasiuk Mariola Konsultacje z historii i koss - u   15.05 – 16.30 105  
46 Targońska Anna Konsultacje z języka rosyjskiego czwartek 15.05 – 16.35 106  
47 Turkowicz Helena Zajęcia biblioteczne środa 14.10 – 15.40 czytelnia  
48 Tichoniuk Dariusz Konsultacje z języka angielskiego poniedziałek 13.25 – 15.00 108  
49

Tichoniuk Eliasz

Konsultacje z geografii

poniedziałek

wtorek

środa

8.00 – 8.45

10.35 – 11.20

16.00

101  
50 Waszkiewicz Andrzej Zajęcia z piłki nożnej wtorek 16.30 – 17.30 boisko MOSP  
51 Wądołowska-Koneczny Katarzyna

Zajęcia plastyczne

Konsultacje z edb

wtorek

środa

14.15 – 15.05

14.15 – 15.05

2  
52 Wojdakowski Łukasz Konsultacje z języka angielskiego wtorek 15.55 – 17.35 108  
53 Wojtach Anna Zajęcia z koszykówki poniedziałek 8.30 Sala Gim.  
54 Zinówko Dorota Zespół wokalny środa 14.15 – 15.50 206  
55 Zalewski Dariusz          
56 Zabielska Danuta

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Konsultacje z matematyki

piątek

środa

8.50 – 9.35

8.00 – 8.45

203  
57 Zabielski Arkadiusz          
58 Zakrzewski Kamil Zajęcia z koszykówki wtorek 16.30 – 18.00    
59 Zdanuczyk Wojciech Zajęcia przygotowujące do bierzmowania wtorek 15.00 205  
             
             

Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader