ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Galeria Galeria Pilotażowy program profilaktyczny „Internet- grać czy być?”
Dziś jest 16.12.2018
Pilotażowy program profilaktyczny „Internet- grać czy być?”

 

 

Pilotażowy program profilaktyczny „Internet- grać czy być?”

 

W I semestrze roku szkolnego 2012/2013 realizowany był w naszej szkole pilotażowy program profilaktyczny Internet – grac czy być. Celem jest m. in.: poszerzenie wiedzy dzieci i młodzieży, rodziców, opiekunów, nauczycieli, wychowawców na temat niebezpieczeństw związanych z uzależnieniem od komputera, Internetu, kształtowanie postawy prozdrowotnej wśród dzieci i młodzieży, a także poprawa relacji  między dziećmi a ich rodzicami.


W ramach programy w naszej szkole została przeszkolona Rada Pedagogiczna, przeprowadzone zostały również warsztaty dla rodziców klas I a także odbyły się zajęcia profilaktyczne w klasie Ia- 6 godzin dydaktycznych.


Organizatorem i koordynatorem programu na terenie szkoły był pedagog szkolny Agnieszka Tarnowska-Sitniczuk.


Zajęcia dla rodziców i szkolenie Rady Pedagogicznej prowadził  Andrzej Karolczyk – mgr pedagogiki, certyfikowany specjalista terapii uzależnień, socjoterapeutka, pracownik Młodzieżowego Ośrodka Konsultacji i Terapii Etap w Białymstoku. Uczniowie pracowali pod kierunkiem Pani Katarzyny Tiuryn - pracownika Stowarzyszenia Droga w Białymstoku.


Zapraszamy do obejrzenia galerii.


Agnieszka Tarnowska-Sitniczuk

 Opublikowano: wtorek, 01, styczeń 2013 18:20
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader