ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Zajęcia Pozalekcyjne
Dziś jest 20.11.2017
Zajęcia pozalekcyjne 2017

Zajęcia dodatkowe w ZSP nr 4 w Białymstoku w roku szkolnym 2017/2018

 

LP. Nazwa/rodzaj zajęć Prowadzący Sala/Termin
 1 Zespół wokalny Dorota Zinówko Poniedziałek, godz. 15.10, sala 206
 2 Religia prawosławna w klasach IV i I Danuta Olesiuk-Łapińska

Środa, kl. I, godz.11.35, sala 206

Poniedziałek, kl.IV, godz. 8.00, sala 206

 3 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego Iwona Lubińska Środa, godz.16.00 (co 2 tyg.), sala 104
 4 Basen klasa Ia Anna Pyrska Wtorek godz.12.00
 5 Koło matematyczno-wyrównawcze Anna Pyrska Czwartek, godz. 11.35, sala 101
 6 Strzelectwo Edyta Grabowska Strzelnica/ poniedziałek – 14.30 – 15,30; wtorek – 15.15-16.15
 7 Praca z uczniem zdolnym- geografia Eliasz Tichoniuk Środa , godz. 13.40, sala 104
 8 Zajęcia fakultatywne z języka rosyjskiego Anna Targońska Poniedziałek, godz. 15.10, sala 106
 9 Fakultety i konsultacje dla uczniów kl. IIIa i IIIb w ramach przygotowania do egzaminu gimnazjalnego Mirosław Sołomianko

Wtorek, godz. 15.10., sala 104 (co 2 tyg.)

Poniedziałek, godz.15.10, sala 104 (co 2 tyg.)

 10 Basen klasa Ib Joanna Maksimuk Poniedziałek, godz.12.00
 11 Zajęcia wyrównawcze dla klasy Ib Joanna Maksiumuk Wtorek, godz. 11.35, sala 103
 12 Język angielski dla uczniów mających trudności w nauce Dariusz Tichoniuk Poniedziałek 15.10, sala 108
 13 Klub młodego mistrza i odkrywcy Jerzy Carnocki Piątek, godz. 13.30, sala 208
 14 Konsultacje dla uczniów, zajęcia wyrównawcze z chemii Wojciech Kaczorowski Czwartek, godz. 15.10, sala 107
 15 Zajęcia Gimnastyczne na siłowni Halina Kamińska Wtorek, godz. 15.10, siłownia
 16 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego Henryka Chojnowska Poniedziałek, godz. 8.50, sala 204
 17 Praca z uczniem zdolnym (przygotowanie do konkursów) chemia, biologia Irena Gryc Wtorek, godz.17.00, sala 200
 18 Zajęcia rozwijające zainteresowania historyczne Ewa Roszkowska Piątek, godz.15.00, sala 105
 19 Poznając Boga- przygotowanie do przyjęcia sakramentów Ewa Zawada-Grzesik Środa, godz. 14.20, sala 206
 20 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki Dorota Kiercul-Wysocka Środa, godz. 16.00(co 2 tyg.), sala 203
 21 Koło matematyczne Dorota Kiercul-Wysocka Piątek, godz.8.00, sala 203
 22 Język angielski dla klas I Łukasz Wojdakowski Czwartek, godz.13.30, świetlica
 23 Język angielski - konsultacje Łukasz Wojdakowski Czwartek, godz. 16.00, sala 110
 24 Zajęcia wyrównawcze i przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego Agnieszka Jacewicz Poniedziałek, godz. 15.05, sala 106
 25 Praca z uczniem zdolnym- historia Mariola Tarasiuk Wtorek, godz. 16.00, sala 105
 26 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki Agnieszka Białowąs

Klasy II- poniedziałek, godz. 14.20 sala 202 (co 2 tyg.)

Klasy III- poniedziałek, godz. 14.20 sala 202 (co 2 tyg.)

 27 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego Elżbieta Sawicka Czwartek, godz. 15.10, sala 205
 28 English Science- klasa Ia i Ib Katarzyna Jabłońska

Poniedziałek, 11.35, kl. Ia, sala 101

Środa, godz. 11.35, kl. Ib, sla 103

 29 Konsultacje z j. angielskiego kl. II i III Katarzyna Jabłońska Czwartek, godz. 15.10, sala 107 (co 2 tyg.)
 30 Koło wolontariuszy Justyna Drągowska Środa, godz. 15.10, mała sala gimnastyczna
 31 Zajęcia taneczno – rekreacyjne dla uczniów gimnazjum. Justyna Drągowska Poniedziałek, godz. 15.10, mała sala gimnastyczna


Opublikowano: wtorek, 04, październik 2016 12:21
Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader